ביטוח ותביעות

במקרים של תאונה וברגעים הכי קריטיים- מחלקת ביטוח ותביעות במרכז השירות משה דיין מטפלת עבורך בהכל! חיסכון בזמן ובכסף והענקת שירות הפועל לשמירה על האינטרסים שלך!

מחלקת הביטוח והתביעות של מרכז השירות מומחית בכל הקשור בתיקון הרכב ובליווי ביטוחי ומקצועי במקרים של תאונות. תחת קורת גג אחת, הלקוח מקבל, במקרה של תאונה, מענה מקיף ומהיר: תיקון הרכב במחלקת הפחחות והצבע וטיפול מול חברות הביטוח.

מרכז השירות משה דיין משמש כמוסך הסדר של רוב חברות הביטוח: איילון, כלל, מגדל, דלק מוטורס, הכשרה ו-.AIG
מרגע התאונה מלווה את הלקוח יועץ אישי אשר מטפל עבורו:

*בתביעה מול חברות הביטוח- היועץ האישי פועל לטובת הלקוח מול חברות הביטוח בכל המישורים והפרוצדורות. השירות פועל לטובת שמירה על האינטרסים של הלקוח ומענה לצרכיו האישיים.

*יעוץ מקצועי- אנשי המקצוע במחלקת הביטוח והתביעות בודקים באופן מעמיק את המקרה ואת מידת הנזק. הייעוץ המקצועי בודק האם ישנה כדאיות בהגשת תביעה לחברות הביטוח או שמא מדובר בתיקון בעלות לא גבוהה או פחותה מעלות ההשתתפות העצמית. הבירור המקצועי של המקרה נועד להבטיח כדאיות עבור הלקוח ולסייע לו לחסוך בזמן ובכסף.

*רכב חלופי וסיוע בהשתתפות העצמית- הלקוח אינו צריך ליפול תחת מסכת ביורוקרטית על מנת לקבל רכב חלופי. מרכז השירות משה דיין מעניק לו באופן מיידי רכב חלופי עד לסיום תיקון הרכב! כמו כן, ניתן ללקוח סיוע בהשתתפות העצמית**

שירות הביטוחים והתביעות של מרכז שירות משה דיין מעניק לך שקט נפשי וביטחון מלא!

**רק כאשר הרכב מטופל במחלקת הפחחות והצבע במרכז שירות מורשה משה דיין

התקשר עכשיו

או מלא פרטים ונחזור אליך